KLASA I B I III B NA SZLAKU DINOZAURÓW

W dniu 23.05.2022r. klasy Ib i IIIb odwiedziły CENTRUM EDUKACJI PRZYRODNICZEJ w Lubinie, gdzie zobaczyły różnorodne gatunki ptaków z Polski i świata, mini ZOO oraz zagrodę z kucykami i alpakami. Szczególną atrakcją dla dzieci i opiekunów był " SZLAK DINOZAURÓW", na którym znajdowały się makiety dinozaurów w naturalnych rozmiarach. W trakcie wycieczki  uczniowie również wcielili się w archeologów , odkopując w piasku" szczątki " dinozaurów. Podróż w przeszłość była doskonałym sposobem na poszerzeniem wiedzy o historii naturalnej. Ostatnim etapem wycieczki był relaks  na dużym placu zabaw oraz partia szachów na olbrzymiej szachownicy w plenerze,  wśród bujnej zieleni i kwitnących różaneczników.

Wycieczka była niezwykle udana.Uśmiech