„Folwark szyfrów”—klasy 4 na tropie zagadek

3 czerwca 2022r.uczniowie  kl.4a i kl.4b  wraz z wychowawcami wybrali  się na wycieczkę integracyjną do pięknego zakątka „Dolnego Śląska”.Uczniowie brali udział w grze terenowo – przygodowej  na rozległym terenie zespołu folwarczno-pałacowego majątku rodziny Schöllerów. Zabawa polegała na rozwiązywaniu szeregu manualnych, logicznych oraz intelektualnych zadań. Celem było dotarcie do mety, pokonując kolejne etapy i „przedzierając się” przez meandry epok historycznych. Ta unikalna formuła łączyła w sobie cechy wszystkich rodzajów gier – terenową, interaktywną, logiczną, zagadek w stylu escape room, a wszystko to  zostało wzbogacone  porcją efektów specjalnych.

Po wykonaniu wszystkich zadań i rozwiązaniu zagadek uczniowie spędzili wspólnie czas przy ognisku piekąc kiełbaski i wymieniając się wrażeniami.