Niech czas wielkanocny...

KONKURS LITERACKI PDF

Praca.pl rusza z konkursem dla szkół, w którym chcemy poznać, jaki według uczniów jest zawód godny podziwu i dlaczego. Jesteśmy ciekawi, jakie zdanie na ten temat ma nasza młodzież i dzieci, i czy zawody będą się pokrywać, co pozwoli nam sprawdzić, jaka profesja według nich jest najbardziej popularna.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy przesłać tekst napisany przez ucznia i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Bardzo ważne jest również przesłanie zgody opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie oraz upoważnienie do korzystania z tekstu(licencji).

Konkurs wygra tekst, który będzie najbardziej pomysłowy i zgodny z tematyką.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

KONKURS RECYTATORSKI UCZNIÓW KLAS I-III
W słoneczny marcowy poranek odbył się konkurs recytatorski dla uczniów z klas I-III, którzy prezentowali wybrane przez siebie wiersze z poezji dziecięcej. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
- w kategorii klas l - Lena Durlik,
- w kategorii klas ll - Iga Kaszczyszyn,
- w kategorii klas lll - Fabian Marek.
Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Śmiech

POWITANIE WIOSNY W KL.1-3

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z klas I-III świętowały nadejście wiosny. Dla każdego ucznia było to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Uczniowie ubrani w kolorowe stroje, wykonali wspaniały pokaz najnowszej mody wiosennej, pozując do przygotowanej z tej okazji fotobudki. Uśmiechnięci pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas słoneczkiem.Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

"Tajemnica muzycznego lasu"

14.03. 2024 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w kolejnej audycji muzycznej  pt. "Tajemnica muzycznego lasu" . Tematem przewodnim była zbliżająca  się wiosna, która  inspirowała  wielu  kompozytorów. Muzyka ilustrowała śpiew ptaków, szum wiatru czy wiosenną burzę uruchomiła  wyobraźnię uczniów oraz wzbudziła tęsknotę za wiosną.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »