I EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT 2022

1 czerwca 2022 w PSP 3 odbyła się I edycja szkolnego konkursu MAM TALENT.

W konkursie uczniowie   prezentowali swoje talenty w następujących kategoriach: śpiew, taniec, pokaz magii, pokaz mody, akrobatyka powietrzna, hobby horse.

Wspaniała publiczność (uczniowie, rodzice oraz nauczyciele ) reagowała bardzo żywiołowo, doceniając  niezwykłe talenty i ogromną odwagę uczestników.

Nad występami uczniów czuwało 4- osobowe jury, które wybrało zwycięzców konkursu.

Ostatecznie ogłoszono werdykt:

I m – HANIA MIKOŁAJCZYK w zjawiskowym pokazie akrobacji powietrznej,

II m – PAWEŁ JANIA – również bardzo interesujący pokaz magii,

III m - koleżanki z Ukrainy ANGELINA i KAMILA TOTSKA zaśpiewały wzruszającą piosenkę o rodzicach.

Wyróżnienia przypadły w udziale MAI ŚLEDZIŃSKIEJ, LAURZE JUREK oraz NATASZY

I DARI KIRICHENKO z Ukrainy.

Wszyscy artyści stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe a każdy uczestnik dostał dyplom oraz słodki upominek.

Gratulujemy wszystkim bardzo serdecznie. Do zobaczenia za rok w II edycji konkursu.

K.Puchalska, E.Oleksiak, M.Świstek