DZIEŃ DZIECKA W PSP 3

Radośnie i gwarnie było w PSP nr 3 w dniu 1 czerwca. Z okazji  Dnia Dziecka uczniowie klas 1-3 wzięli udział w pokazie mody letniej, śpiewali ulubione piosenki  w wersji karaoke. Nic bardziej nie uszczęśliwi dzieci niż zabawa z rówieśnikami, dlatego wspólne gry i zabawy integracyjne przyniosły im wiele radości. W tym dniu nie zabrakło też niespodzianek i słodkości przygotowanych przez rodziców a także Dyrekcję szkoły.

Uczniowie klas IV- VIII wraz z wychowawcami, w ramach propagowania zdrowego stylu życia, podczas obchodów tegorocznego Dnia Dziecka przygotowali i wspólnie zjedli zdrowy posiłek – „Śniadanie na trawie”. Następnie klasy uczestniczyły w grze terenowej „Marsz po zdrowie”.  W zabawie najlepszą okazała się klasa VII, która uzyska najwyższą ilość punktów, II miejsce zajęli uczniowie z klasy IV a, a III miejsce wywalczyła klasa V a.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy!!

Wszystkim dzieciom , tym młodszym i starszym, życzymy pięknych i radosnych dni w całym roku kalendarzowym!

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców