UCZNIOWIE PSP3 W PROJEKCIE iTeatr

W dniu 25 marca 2022r. uczniowie kl.4 ,5 i 6 PSP3 w ramach edukacji teatralnej  mieli możliwość obejrzenia spektaklu na żywo pt. „Zaginiony świat”. Spektakl powstał na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. To przedstawienie , które pokazuje, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach.
iTeatr dla szkół to autorski projekt realizowany przez Telewizję Polską S.A. Projekt oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce wszędzie tam, gdzie dostęp do ich oferty jest ograniczony. W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

Było to bardzo ciekawe wydarzenie dla naszych uczniów. Na pewno udział w tym projekcie będzie stałym punktem w planie pracy naszej placówki.