KONKURS PLASTYCZNY ORAZ FESTIWAL PIOSENKI KORCZAKOWSKIEJ „MAM PRAWO TALENT SWÓJ INNYM DAĆ” PDF
poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:37

Dnia 28.11.2019 r uczennice naszej szkoły : A. Dyrcz, W. Kowalska, Z. Cioruń, J. Kotlarczyk, E. Szaruga, O. Zając, N. Presz, Beata Jania, wzięły udział w  Gali Finałowej konkursu  plastycznego

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie, realizowanego w ramach projektu edukacyjnego pt: „ Mam prawo talent swój innym dać”

Celem konkursu i spotkania podsumowującego była aktywność plastyczno-muzyczna uczniów wyrażana w malowanych obrazach i śpiewanych słowach piosenek korczakowskich dająca szanse dzieciom na wyrażenie i zaprezentowanie własnych talentów oraz podzielenie się nimi z rówieśnikami.

Dziewczyny przygotowały prace plastyczne, które zostały wyróżnione i wysoko ocenione w konkursie plastycznym oraz zaprezentowały utwór pt; „Piosenka o Prawach Dziecka”.

Zarówno prace plastyczne jak i piosenka wzbudziły duży zachwyt wśród uczestników oraz organizatorów imprezy.

Serdeczne podziękowania dla dziewcząt za udział i zaangażowanie w całym przedsięwzięciu.

K. Puchalska

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/konkurs-plastyczny-oraz-festiwal-piosenki-korczakowskiej-mam-prawo-talent-swj-innym-da