SZCZEGÓLNI GOŚCIE W PSP3 PDF
czwartek, 28 listopada 2019 06:46

W przeddzień andrzejkowych zabaw, w Publicznej Szkole Podstawowej nr3 w Strzegomiu , Koło Wolontariackie  gościło już kolejny raz uczniów  z Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Uczniowie przygotowali zabawy i wróżby andrzejkowe. Nasi młodsi koledzy rozwiązywali kalambury obrazkowe, losowali atrybuty związane  z ich przyszłym zawodem. Na chętnych uczniów czekały także wróżki, które przepowiadały tylko świetlaną przyszłość. Wolontariusze przygotowali także przedstawienie o „Czerwonym Kapturku”, a dzieciaki były współnarratorami tej bajki. W przerwie zajęć wszyscy mogli skorzystać ze słodkiego bufetu. Kolejne nasze spotkanie przyniosło wiele radości wszystkim uczestnikom, na pewno spotkamy się w czasie karnawału.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom za słodkości , które ufundowali na to spotkanie.

Opiekun Koła Wolontariackiego:M.Świstek

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/projekt-razem-w-peni-sprawni