ANDRZEJKOWY ZAWRÓT GŁOWY W PSP 3 W STRZEGOMIU PDF
poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:42

W dniu 29 listopada 2019r.  w Publicznej Szkole Podstawowej nr3 w Strzegomiu uczniowie klas IV- VIII  bawili się na andrzejkowym wieczorku. W  kolorowo wystrojonej sali , przy rytmach tanecznej muzyki  nie mogło zabraknąć tradycyjnych wróżb i zabaw andrzejkowych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się babeczki z wróżbami , gdzie wesołe i ciekawe  sentencje  wszyscy czytali z wypiekami na twarzy. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje wokalne talenty dzięki nowo zakupionemu zestawowi do karaoke z projektu ,,Wzmocnij Swoje Otoczenie".  Wieczór  minął w wesołej, sympatycznej atmosferze. Młodzież udowodniła , że potrafi pięknie się bawić, śpiewać i tańczyć. Do zobaczenia na zabawie karnawałowej!

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/andrzejki-2019