PIERWSZOKLASIŚCI W SIEDLIMOWICACH PDF
środa, 09 października 2019 11:54

W poniedziałek 7 października uczniowie klasy Ia i Ib z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu udali się na klasową wycieczkę do Siedlimowic, aby zapoznać się z pracą zabytkowego młyna oraz aby uczestniczyć w kulinarnych warsztatach. Pierwszoklasiści, w strojach kucharzy, własnoręcznie wyrabiali ciasto na pszenne bułeczki, które odpowiednio uformowane trafiły do pieca. W oczekiwaniu na wypieki dzieci brały udział w zajęciach terenowych oraz w warsztatach plastycznych z profesjonalną animatorką. Nie zabrakło również zwiedzania pobliskich zwierząt, które uatrakcyjniły naszym podopiecznym wyjazd.

Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni, a w drodze powrotnej kosztowali bułki własnego wypieku.

Uczniowie klasy Ia i Ib.