DŻENTELMEN 2019r.W PSP 3 WYBRANY PDF
czwartek, 03 października 2019 10:30

W dniu 30 września 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu Samorząd Uczniowski  przygotował  wybory Dżentelmena Szkoły z okazji Dnia Chłopaka. Żeńska część zespołów klasowych wytypowała swojego kandydata, który wziął udział w ogólnoszkolnych eliminacjach .Byli to z:

Kl.4 – Svetoslav K.

Kl.5 – Kamil O.

Kl.6 – Adrian K.

Kl.7 –Dawid Ż.

Kl.8 – Bartek K.

Dla chłopców zostały przygotowane konkurencje sprawdzające ich znajomość zasad kulturalnego zachowania w różnych typowych i nietypowych  sytuacjach. Największy aplauz publiczności wywołał pokaz eleganckiej mody męskiej oraz taniec z partnerką.  Wszyscy chłopcy zaprezentowali się znakomicie i wykazali się dużą kulturą osobistą. Jednak jury musiało wyłonić zwycięzcę i w tym roku szkolnym koronę i szarfę otrzymał Adrian z klasy 5. Wszyscy chłopcy otrzymali nagrody pocieszenia, a pozostała część szkolnej społeczności męskiej – słodkości.

Gratulujemy uczestnikom  odwagi i poczucia humoru.

Opiekun SU  -M.Świstek

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dentelmen-2019rw-psp-3-wybrany