„WYŚPIEWAĆ CHCEMY WAM ŻYCZENIA…” PDF
poniedziałek, 14 października 2019 06:05

Dzień Komisji Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli. W tym dniu społeczność uczniowska Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu przygotowała dla swoich nauczycieli uroczysty apel. Najpierw życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi złożyła pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek, dziękując za codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą .Następnie wystąpiła przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Beśka, która w swoim wystąpieniu, składając życzenia podkreśliła  ,że „ nie wszyscy superbohaterowie mają peleryny, niektórzy uczą” . W części artystycznej uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli pokaz nietypowej  szkolnej mody, aby zainspirować swoich pedagogów modowo i w ten sposób ubarwić szkolne korytarze. Występ uświetnił chór szkolny, pod kierownictwem pani Katarzyny Puchalskiej ,brawurowo wykonując piosenki dedykowane nauczycielom. Na zakończenie uroczystości nauczyciele zostali obdarowani jesiennymi lampionami przygotowanymi na zajęciach plastyki.

Opiekun SU – M.Świstek