Sukces naszej uczennicy w gminnym konkursie recytatorskim PDF
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 00:00

Dnia 29 marca 2019 roku odbyła się  w ZSP w Jaroszowie 14 edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Wzięło w nim udział 27 uczestników z 9 szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie zadziwiali doskonałym opanowaniem pamięciowym długich tekstów oraz ciekawą, nierzadko bardzo dojrzałą interpretacją wierszy. Poziom konkursowych zmagań był bardzo wysoki , dlatego jurorzy mieli  trudne zadnie, żeby wyłonić zwycięzców.

Uczennica klasy IIB Julia Pikulska zajęła II miejsce. Recytowała wiersz Jana Brzechwy pt ” Rozrzutny wróbel”. Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Pitura

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/-sukces-naszej-uczennicy-w-gminnym-konkursie-recytatorskim