W SZCZYTNYM CELU… PDF
poniedziałek, 04 marca 2019 00:00

Uczniowie PSP3 w Strzegomiu w dniu 2 marca 2019r. w SCK  wzięli udział w koncercie charytatywnym na rzecz Szkoły Specjalnej w Strzegomiu. Zbierano fundusze na wyposażenie pracowni gospodarczej , w której uczniowie szkoły specjalnej mieliby  możliwość uczenia się podstawowych czynności związanych z codziennym życiem.  Młodzież swoimi występami wokalnymi uświetniła wydarzenie. Pięknie zaprezentował się chór szkolny pod kierownictwem  pani Katarzyny Puchalskiej. Wiele emocji przyniósł występ  wokalny Mileny Laskowskiej.   Współprowadzącym koncert był uczeń naszej szkoły Oliwier  Wączek, który bardzo dobrze sprawdził się w roli prezentera i prowadzącego aukcje.

W tym miejscu pragniemy podziękować także wszystkim rodzicom, którzy przekazali ciasto na rzecz koncertu , było ono sprzedawane w słodkim bufecie. Dochód ze sprzedaży zasilił także zbiórkę na pracownię.

Cieszymy się, że mamy tak wrażliwych uczniów i mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu.

Małgorzata Świstek

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/w-szczytnym-celu