„Filmowe Safari”- interaktywne widowisko multimedialne PDF
sobota, 09 marca 2019 00:00

„Niektórzy ludzie potrafią rozumieć zwierzęta.  Kiedy coś rozumiemy , to łatwiej jest czynić rzeczy potrzebne i wartościowe. Kluczem do tego jest wiedza”

W dniu 8 marca 2019 roku uczniowie klas IIB , IB, III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy ,,Biedronek” wzięły udział w interaktywnym widowisku „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, które odbyło się w ŚOK-U w Świdnicy. Było to bardzo rozśpiewane , żywiołowe i pełne fantastycznych elementów przedstawienie. Główny bohater Doktor Dolittle i jego pies Jip opowiadali o swoich niesamowitych przygodach podczas podróży w Afryce. Przedstawienie było bardzo interesujące i wzbudziło wiele emocji, ponieważ dzieci brały udział w zadaniach aktorskich. Uczestnicząc w widowisku dowiedziały się jak pracować z kamerą  i mikrofonem. Dzieci wcieliły się też w role w prawdziwych bohaterów przedstawienia. Sceny nakręcone z ich udziałem zostały wmontowane w przygody głównych bohaterów. Za kilka tygodni uczniowie będą mogli obejrzeć się na filmie. Widowisko bardzo podobało się dzieciom oraz przybliżyło im w ciekawy sposób treść lektury szkolnej. Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły.