NAUCZYCIELSKIE OSKARY W PSP 3 PDF
piątek, 12 października 2018 00:00

Dzień Edukacji narodowej jest świętem wszystkich pedagogów, nauczycieli i wychowawców. Obchodzony każdego roku 14 października jest dniem wyjątkowym w każdej szkole. Tak też było w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu.

Samorząd Szkolny przygotował uroczystą galę Nauczycielskich Oskarów. Wszyscy pedagodzy nominowani byli w 15 kategoriach, m.in. ”Bratnia Dusza”, „Szwajcarski Zegarek” , „Złoty Wykładowca.” Na wybranego nauczyciela głosowała cała społeczność szkoły. Zwycięzca każdej kategorii  otrzymał honorowy dyplom, a nominowani zostali nagrodzeni kwiatami. Na koniec zostały wręczone Super Oskary  dla Dyrekcji naszej szkoły. Bezapelacyjnie Panie wygrały w kategorii „Perfekcyjne Panie Szkoły”.

Uroczystość uświetnił chór szkolny pod kierownictwem pani K.Puchalskiej.

Gala  oskarowa przyniosła wiele uśmiechów i dobrej zabawy.

Opiekunowie Samorządu:

E.Smolarek