Święto Edukacji w PSP3 PDF
piątek, 13 października 2017 00:00

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PSP NR 3 W STZREGOMIU

Dnia 13 października 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Było to wyjątkowe spotkanie, w połączonym gronie szkoły podstawowej i gimnazjum, które teraz stanowi jedną całość. Uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej, pod kierunkiem trzech nauczycielek: E.Smolarek, M.Świstek oraz K.Puchalskiej przygotowali humorystyczne przedstawienie  oraz wyśpiewali życzenia i podziękowania swoim nauczycielom. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Występ uczniów poprzedziło przemówienie pani dyrektor Agnieszki Łukaszonek , w którym podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Uroczysta akademia przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, dostarczyła wiele wzruszeń wszystkim uczestnikom a  na zakończenie uczniowie obdarowali swoich nauczycieli pamiątkowymi orderami „Najlepszy Nauczyciel pod słońcem”

K.Puchalska