VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF
piątek, 29 września 2017 00:00

29 września 2017 VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Główne motto to ,,Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

W naszej szkole uczniowie klasy V zaopatrzeni w losy z tabliczką mnożenia tworzyli Patrole Egzaminacyjne i przepytywali starszych jak i młodszych kolegów. Kazsdy, kto odpowiedział poprawnie otrzymał Certyfikat Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w realizację swoich zadań. Zamiana ról była dla nich wielkim przeżyciem.

VII SDTM upłynął w radosnej atmosferze, pełnej przeżyć oraz satysfakcji. Uczniowie świetnie się bawili.

Nauczyciele matematyki