Walentynki w PSP Nr 3 PDF
sobota, 11 lutego 2017 00:00

WALENTYNKI W PSP NR 3

Dnia 10.02.2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Walentynek , podczas którego dzieci miały okazję obejrzeć krótką prezentację z okazji Dnia Świętego Walentego. W kolejnej części krótkiego spotkania – szkolna poczta walentynkowa z wielką radością rozdała listy, kartki i pocztówki walentynkowe , które były wykonane przez dzieci. Nie zabrakło w naszej szkole wzajemnego okazywania sympatii ku sobie poprzez obdarowywanie się upominkami, które uczniowie pragnęli wręczyć bliskiej osobie. Upominkami były pluszowe misie, czekoladki , pierniczki i poduszki w kształcie serc.

Ta chwila sprawiła  mnóstwo przyjemności i wywołała uśmiech na twarzach naszych dzieci.

Na zakończenie spotkania ogłoszono wyniki wyborów na Miss i Mistera Szkoły, którymi zostali Natalka Kleczyńska z kl. V oraz jej brat Marcel Kleczyński z kl. IV.

Bardzo się cieszymy , że nasi uczniowie potrafią okazywać swoje uczucia i są dla siebie mili i życzliwi!