W karnawałowym nastroju.... PDF
środa, 18 stycznia 2017 00:00

„TRÓJKA” W KARNAWAŁOWYM NASTROJU

Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara- strojów pięknych co niemiara!

Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie!

Pod takim hasłem 18.01.2017r. w sali gimnastycznej PSP nr 3 odbył się bal karnawałowy dla klas młodszych. Wystrój sali i skoczna muzyka wprowadziła dzieci w radosny nastrój, który zachęcał do wesołej zabawy.

W szkole zaroiło się od piratów, rycerzy, wróżek, księżniczek i zwierzątek. Nie zabrakło też policjanta i robota. Stroje były barwne, oddawały nawet w najdrobniejszych szczegółach wybraną postać. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw albo zaskoczenie.

Zabawę urozmaicano ciekawymi konkursami, a zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Rodzice przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek, który był dla nich miłą niespodzianką.

Uczniowie bardzo chętnie bardzo brali udział w tańcach i pląsach, a uśmiech nie znikał
z ich twarzy, mimo chwilowego zmęczenia.

Bal umożliwił wszystkim uczestnikom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa, taniec i śpiew przyniosły wiele radości oraz zadowolenia naszym dzieciom. Wracały do domu w doskonałych humorach dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami i wrażeniami.