Dzień Babci i Dziadka 2017 PDF
wtorek, 24 stycznia 2017 00:00

Dzień Babci i Dziadka w PSP nr 3 w Strzegomiu

24.01.2017 roku, dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I, przedstawiły piękną inscenizację dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadziów. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki oraz wygrywały na instrumentach perkusyjnych wesołe melodie.

Dzieci do występu przygotowały wychowawczynie p. Daisy Płaszewska oraz p. Ewa Ciunowicz. Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnucząt, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Babcie I Dziadkowie są „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców oraz wnuczęta.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków, jak w tym uroczystym dniu.

Ewa Ciunowicz