UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PDF
piątek, 24 czerwca 2016 00:00

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 w „Trójce”.

Uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w PSP nr 3 w Strzegomiu przebiegały w ciągu dwóch dni. Dnia 23 czerwca odbyła się uroczystość dla najmłodszych uczniów naszej szkoły – dzieci z Oddziału Przedszkolnego, dzieci z klasy I oraz klasy II. Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawcy, Pani Agnieszki Lubera, rozpoczęli uroczystość prezentując część artystyczną, w której znajdował się miedzy innymi taniec „Polonez”, układ choreograficzny do utworu „Alleluja” oraz utworu „Boys”, piosenki o tematyce wakacyjnej, recytacje wierszy.

Dnia 24 czerwca odbyła się uroczystość dla uczniów starszych oraz klasy szóstej. Na uroczystościach zaszczycili nas swoją obecnością Pani Iwona Zabawa – sekretarz Gminy Strzegom, Pan Janusz Flaman Radny Strzegomia, Rada Rodziców w osobach

P. Janusz Gregorczyk – przewodniczący, P. Katarzyna Cioruń – skarbnik, P. Dominika Skiba-Dziadyk - sekretarz, P. Anna Jania, P. Katarzyna Winiarska, p. Edyta Kulczycka, P. Laura Sapoń oraz Rodzice uczniów.

Pani Dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli dyplomy oraz nagrody książkowe dla najzdolniejszych uczniów. Nie zabrakło również wielu podziękowań dla rodziców za ich aktywny udział w życie szkoły w minionym roku szkolnym.

Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawcy, Pani Agnieszki Lubera zaprezentowali część artystyczną- m.in. taniec „Polonez”, układ choreograficzny do utworu „Alleluja” oraz utworu „Boys”, piosenki o tematyce wakacyjnej, recytacje wierszy.

Uczniowie klasy III oraz Absolwenci szkoły – uczniowie klasy VI zakończyli uroczystość ciepłym słowem, piosenką oraz zabawną inscenizacją „O rybaku i złotej rybce”.

Pożegnaliśmy się w ciepłej i miłej atmosferze, życząc sobie wzajemnie wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące!