KOCHAMY NASZE BABCIE PDF
piątek, 29 stycznia 2016 10:40

KOCHAMY NASZE BABCIE!

KOCHAMY NASZYCH DZIADKÓW!

Dnia 28 stycznia 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu odbyła się uroczystość, na którą przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Nasi kochani dziadkowie i kochane babcie licznie przybyli na zaproszenie swoich wnuków. Pani Dyrektor Agnieszka Łukaszonek serdecznie przywitała przybyłych gości. Najmłodsi uczniowie z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy III przygotowali z tej okazji część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta oraz jak wspaniale prezentowali się w strojach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Starsi uczniowie z klasy III pod kierunkiem wychowawcy Pani Ewy Ciunowicz oprócz recytowania wierszy, śpiewania piosenek z akompaniamentem zatańczyły „Taniec kwiatów” do muzyki klasycznej.  Przedszkolaki z zerówki pod kierunkiem wychowawcy Pani Agnieszki Lubera pięknie recytowali wiersze, śpiewały piosenkę o swoich dziadkach a także zatańczyły nasz narodowy taniec „Polonez”. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty – serca, ramki na zdjęcia, laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku, które czekały na dziadków w klasach ich wnuków. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Uwiecznione zostało pamiątkowymi zdjęciami.  Za rok znów się spotkamy z naszymi niezastąpionymi i kochanymi dziadkami.

Ewa Ciunowicz

Agnieszka Lubera