ODKRYJMY TALENT PDF
czwartek, 10 grudnia 2015 17:01

FINAŁ KONKURSU

„ODKRYJMY TALENT”

Dnia 9 grudnia 2015 roku w Strzegomskim Centrum Kultury odbył się finał powiatowego konkursu „ODKRYJMY TALENT”, w którym zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Oddział Przedszkolny ponownie reprezentowały trzy dziewczynki – Maja Łopatka, Martyna Kubiak oraz Wiktoria Kowalska w taneczno-wokalnym utworze „Idzie Święty Mikołaj” pod kierunkiem wychowawcy, pani Agnieszki Lubera. Uczniowie klasy III wystąpili również ze swoim pokazowym tańcem – sambą - pod kierunkiem pani Ewy Ciunowicz. Wszyscy wykonawcy prezentowali wspaniałe talenty. Werdykt jury nie był łatwy, dlatego ex aequo wszyscy uczestnicy konkursu zdobyli pierwsze miejsce. Oddział Przedszkolny otrzymał w nagrodę odtwarzacz DVD 3D najnowszej generacji, klasa III otrzymała w nagrodę za występ odtwarzacz CD z radiem najnowszej generacji. Nagrody ucieszyły nie tylko samych uczestników, ale i wszystkich pracowników naszej szkoły.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok i kolejna edycję tego niezwykle wzruszającego konkursu.

Agnieszka Lubera