KONKURS ,,ODKRYJMY TALENT" PDF
środa, 02 grudnia 2015 08:42

ELIMINACJE DO KONKURSU

„ODKRYJMY TALENT”

Dnia 1 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu odbyły się eliminacje do powiatowego konkursu „ODKRYJMY TALENT”, w którym zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Oddział Przedszkolny reprezentowały trzy dziewczynki – Maja Łopatka, Martyna Kubiak oraz Wiktoria Kowalska w taneczno-wokalnym utworze „Idzie Święty Mikołaj” pod kierunkiem wychowawcy, pani Agnieszki Lubera.

Uczniowie klasy III wystąpili ze swoim pokazowym tańcem – sambą - pod kierunkiem pani Ewy Ciunowicz.Nasi uczniowie zachwycili jury nie tylko pięknie przygotowanymi na tę okazje strojami ale przede wszystkim talentami, które niewątpliwie posiadają. Oba nasze zespoły zakwalifikowały się do FINAŁU KONKURSU, który odbędzie się 9 grudnia o godzinie 9:00 w sali widowiskowej Strzegomskiego Centrum Kultury. Z niecierpliwością czekamy na ten dzień aby ponownie móc się zaprezentować przed szerszą publicznością.

Agnieszka Lubera