Mikołajki PDF
czwartek, 19 grudnia 2013 08:54

MIKOŁAJKI 2013

Szóstego grudnia 2013 r. do dzieci w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu przybył, wyczekiwany z utęsknieniem przez cały rok, wspaniały Gość– św. Mikołaj. Jak co roku, tak i teraz wywołał wśród naszych MILUSIŃSKICH wiele radości. Oprócz prezentów, które dzieci uwielbiają, św. Mikołaj sprawił, że w całej szkole zapanował magiczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.Czas jakby zatrzymał się na chwilę, wszystkie codzienne sprawy zeszły na dalszy plan, a my mogliśmy w bajkowej niemal atmosferze cieszyć się odwiedzinami św. Mikołaja.

W pomocników św. Mikołaja niejako wcielili się nasi sponsorzy: Pan Robert Wójtowicz– Radny w Radzie Powiatu Świdnickiego oraz pracownicy SKOK-u. Ufundowali oni bowiem dla wszystkich uczniów naszej szkoły słodkości. Uczniowie z klas 0 – III pod opieką wychowawców: Agnieszki Lubery, Ewy Ciunowicz, Elżbiety Fornal i Danuty Bartnik uczcili ten dzień słodką biesiadą w klasowym gronie.

W tym dniu także w świetlicy szkolnej odbyła się ZABAWA MIKOŁAJKOWA.

Przed zajęciami szkolnymi i po ich zakończeniu dzieci doskonale bawiły się w takt świątecznych melodii. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki o św. Mikołaju. Zabawę dodatkowo uatrakcyjniały, przeprowadzane w międzyczasie, konkursy ze słodkimi nagrodami. Mikołaj również bawił się doskonale. Wyjątkowa radość tego dnia dopełniła się, kiedy szczęśliwe dzieci wracały do swoich domów. Następny tak wspaniały dzień dopiero za rok!

Marzena Król