„Każde zakończenie jest nowym początkiem „ -uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023\2024 w PSP3 w Strzegomiu

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu  zakończyli rok szkolny 2023\2024.Wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce ,wzorowe zachowanie , wysoką frekwencję  oraz  za udział w konkursach.

Był to także niezwykle ważny dzień dla uczniów klasy 8 , którzy po ośmiu latach nauki żegnali szkołę podstawową.  Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele i rodzice. Gościliśmy także Pana Pawła  Rudnickiego – członka Rady Miejskiej w Strzegomiu, który ufundował nagrodę dla uczennicy z kl.8  z najwyższą średnią ocen .

Pani Dyrektor  szkoły, Agnieszka Łukaszonek  podsumowała rok szkolny oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego. Z życzeniami dalszych sukcesów zwróciła  się także do wszystkich uczniów. Następnie,  Pani dyrektor  wraz z wychowawcami  klas   wręczyła  wyróżnionym  uczniom  nagrody. Szczególne wyróżnienia otrzymali absolwenci z klasy 8:

Statuetkę PRYMUS SZKOŁY – za najwyższą średnią ocen, otrzymała Wiktoria Kowalska.

Ponadto, Wiktoria  w dniu 18 czerwca br. odebrała z rąk burmistrza Strzegomia, Krzysztofa Kalinowskiego , list gratulacyjny i nagrodę za szczególne osiągnięcia w nauce.

Statuetkę SUPER ABSOLWENT SZKOŁY – za drugi najlepszy wynik w klasyfikacji klas ósmych, otrzymała Aleksandra Pietrzyk.

Wszyscy uczniowie klasy ósmej otrzymali Dyplomy Absolwentów.

Rodzicom zostały  wręczone listy gratulacyjne  oraz  podziękowania za wspieranie  pracy szkoły. Za długoletnią pracę w Radzie Rodziców statuetkę „SERCE NA DŁONI” otrzymała Pani Dominika Skiba – Dziadyk , Pan Paweł Rudnicki otrzymał statuetkę „PRZYJACIEL TRÓJKI”.

Uczniowie klasy 7  pożegnali swoich starszych kolegów drobnymi  upominkami i życzeniami sukcesów na dalszej drodze kształcenia. Na koniec uroczystości uczniowie klasy 8 podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym  uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Absolwentom klasy ósmej   życzymy spełnienia marzeń  i podążania wybraną  drogą życia.

Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji.