UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KL.1-3

21 czerwca 2024r. uczniowie klas 1-3 klasy zakończyli rok szkolny, był on szczególny dla uczniów klas III a oraz III b, którzy zakończyli pierwszy etap edukacyjny w naszej szkole.

Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego trzecioklasiści wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom za ich pracę, wsparcie oraz wspólnie spędzony czas.

Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy, które były wyróżnieniem za osiągnięcia, a rodzice podziękowania za zaangażowanie w edukację i pracę na rzecz szkoły. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć, które będą w przyszłości okazją do radosnych wspomnień.

Zakończenie roku szkolnego to także czas przygotowań do wakacji. Pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznego wypoczynku oraz niezapomnianych przygód.