OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" – ETAP POWIATOWY

W dniu 19.04.2023r. w siedzibie Komendy  Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego „Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Kubiak z kl. 7 oraz Paweł Jania z kl. 5. Uczniowie pisali test, który wymagał od nich obszernej wiedzy na temat sprzętu oraz wyposażenia. Naszym reprezentantom nie udało się zakwalifikować do etapu wojewódzkiego, jednak gratulujemy im udziału na szczeblu powiatowym.

W czasie prac komisji konkursowej uczestnicy obejrzeli centrum dowodzenia Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy , wyposażenie jednostki oraz sale edukacyjne.