W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę

Grudzień - zimowy i świąteczny miesiąc dostarczył   naszym przedszkolakom wielu atrakcji.

Elfy zostawiały w kalendarzu adwentowym   zadania i słodkie niespodzianki dla dzieci oraz   różnorodne zadania  plastyczne . Dzieci wykonywały  śnieżne kule , choinki , skrzaty  oraz przygotowywały świąteczne kartki.6 grudnia nasi wychowankowie pojechali  do Teatru Lalek i Aktora w Wałbrzychu na przedstawienie „ Władysław i  Anabella” , a  po powrocie z niecierpliwością oczekiwały na przyjście Mikołaja . Na zajęciach otwartych  , na które zostali zaproszeni rodzice i dziadkowie, dzieci wraz z gośćmi wykonywały stroiki świąteczne, dekorowały pierniczki i wspólnie ubierały choinkę.  Kolejną świąteczną atrakcją był teatrzyk o pingwinku  Pik- Pok. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały przygody pingwinka oraz wspaniałą  grę aktorską.

Podsumowaniem wszystkich świątecznych aktywności była Wigilia i  choć spędzona w małym kameralnym gronie,   na pewno zostanie  w pamięci naszych przedszkolaków jako  miłe i radosne spotkanie.