Udział w kampanii " Idą święta ,nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!"

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję Fundacji Dbam o Mój Zasięg pt." Idą Święta ,nie o SMS-ie ,lecz o kartce pamiętaj!"

Akcja miała na celu zaproszenie uczniów do działania polegającego na wypisaniu i wysłaniu kartek świątecznych swoim najbliższym.

Poprzez  udział w tej kampanii chcieliśmy podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi  i osobistych relacji w świecie , w którym  bardzo ważną rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne oraz zachęcić , aby w okresie świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe. Zachęcamy do podtrzymywania tej pięknej tradycji jaką jest pisanie i wysyłanie kartek świątecznych. Poprzez własnoręczne napisanie kilku słów podkreślamy wyjątkowość  osób do których wysyłamy kartkę świąteczną.