„Cicha noc…”

W świątecznej atmosferze w PSP3 został zakończony projekt „Tradycje i zwyczaje łączą pokolenia” przygotowany w ramach programu ministerialnego „Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej”.   Podsumowaniem  działań były szkolne  Jasełka .W przedstawieniu wzięły udział dzieci wraz ze swoimi rodzicami  i dziadkami. W montażu słowno- muzycznym przypomniano historię świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie zintegrowało całą szkolną społeczność wraz z zaproszonymi gośćmi: p.Z.Suchytą – burmistrzem Strzegomia , p.M.Kozłowską -  w-ce przewodniczącą Rady Miejskiej, p.A.Góralską – naczelnikiem Wydziału Oświaty , p.Z.Kudybą – sołtysem sołectwa Strzegom,p.G.Przybyło –dyrektor Przedszkola nr 3 , p.E.Beśką i p.K.Kudybą – przedstawicielkami prezydium Rady Rodziców. Następnie głos zabrał p.Z.Suchyta , podziękował za piękny występ i złożył wszystkim obecnym życzenia  radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.Na koniec pani dyrektor PSP3  A.Łukaszonek podziękowała wszystkim za przybycie i złożyła  życzenia świąteczne i noworoczne.

„Niech w tę świętą noc Bożego Narodzenia
Do każdego z nas przyjdzie Chrystus.
Niech swoją mocą wspiera nasze wysiłki,
Niech wniesie w nasze życie miłość i radość”