DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14.10.2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od życzeń przekazanych przez Przewodniczącą Rady Rodziców.

Młodzi artyści z klas II i VI piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do Dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.