DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
wtorek, 26 listopada 2019 00:00

„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST, DOROTKA, ANIA I JUSTYSIA, WESOŁO WSZYSCY BAWMY SIĘ”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Tego dnia w naszym przedszkolu od rana panowało wielkie poruszenie. Dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  misiami, które towarzyszyły im przez cały dzień.

Uroczystość rozpoczęliśmy od przywitania  dzieci i ich pluszowych przyjaciół.  Przedszkolaki tańczyły z maskotkami przy „misiowych przebojach”. Wysłuchały również opowiadania Cz. Janczarskiego – „Przygody i wędrówki Misia Uszatka”.

Ciekawą atrakcją była przygotowana „misiowa fotobudka”, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Na zakończenie panie wręczyły wszystkim dziewczynkom i chłopcom pamiątkowe medale. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dzie-misia-pluszowego