Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
środa, 13 listopada 2019 06:06

12 listopada przedszkolaki z grupy „Motylki” i „Biedronki” wybrały się do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. W podróż wyruszyły autokarem, co okazało się dla nich wielkim przeżyciem.

Przed wyjazdem dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania się podczas wycieczki oraz w czasie przedstawienia teatralnego. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. "Podwórko zaginionych zabawek". To historia o sile marzeń, potrzebie bliskości, miłości i akceptacji, w której główni bohaterowie mają co prawda swoje troski, ale mają też siebie, wsparcie i chęć, aby wciąż działać. Całkiem możliwe, że mali widzowie znaleźli w nich wiele i ze swoich zabawek, i z własnego podwórka.

Celem wycieczki było rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu w teatrze. Wszyscy oglądali spektakl w skupieniu i  z dużym zainteresowaniem. Wycieczka była pełna emocji, uśmiechów i nowych przeżyć.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/podwrko-zaginionych-zabawek