OZDOBY ŚWIĄTECZNE – CUDOWNE WARSZTATY Z RODZICAMI PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
czwartek, 12 grudnia 2019 13:57

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Właśnie z tej okazji 11 i 12 grudnia 2019r. uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu z klasy 1a, 1b, 2a, 2b oraz przedszkolaki z grupy Motylki i Biedronki, zaprosiły wraz z wychowawcami swoich najbliższych – rodziców, dziadków oraz swoje ciocie – na  zajęcia, w czasie których wykonywali wspólnie ozdoby świąteczne – stroiki oraz bombki. Zajęcia otwarte są jedną z najważniejszych form współpracy z rodzicami. Dzięki takiej formie współpracy łatwiej nawiązać serdeczne i przyjazne relacje z rodzicami naszych uczniów. Wszyscy uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni, a wykonane stroiki wyszły niepowtarzalnie piękne. Dzieci z dumą prezentowały swoje prace, które będą ozdobą naszych wigilijnych stołów.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/ozdoby-witeczne-cudowne-warsztaty-z-rodzicami