„JESIENNE CUDAKI” PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
czwartek, 31 października 2019 00:00

Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego w  oddziale przedszkolnym ogłoszono konkurs plastyczny pt. „Jesienne Cudaki”. Organizatorem konkursu były: Panie Anna Augustyniak i Ewelina Bednarz. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały zabawne i niesamowite „cudaki” z jesiennych darów przyrody. Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających. W konkursie dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością.

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/-jesienne-cudaki

Zaprezentowane prace były wyjątkowe, bardzo pomysłowe i tak kolorowe, jak kolorowa bywa jesień. Jury postanowiło jednogłośnie przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce: Michalina Zygadło
II miejsce: Maria Biesiada
III miejsce: Barbara Idczak i Hanna Jaworska
Wyróżnienia: Lena Dyrcz, Emilia Dobrzańska

Laureaci otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.