Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
środa, 06 listopada 2019 00:00

5 listopada w oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji przedszkolaki przyszły przebrane w piękne bajkowe stroje: od księżniczek, po Spider-Manów i wiele innych. Było kolorowo i naprawdę bajkowo. W tym dniu towarzyszyły nam bajki, które są nieodzownym elementem dzieciństwa. Dzieci wysłuchały fragmentów najbardziej znanych bajek, rozpoznawały ich tytuły oraz rozwiązywały zagadki. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo. Było wesoło, a ten dzień dostarczył nam wiele pozytywnych emocji.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/midzynarodowy-dzie-postaci-z-bajek