ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „LIŚCIAKI – CUDAKI” PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
poniedziałek, 29 października 2018 08:38

W październiku został ogłoszony przedszkolny konkurs plastyczny „LIŚCIAKI – CUDAKI”. Celem konkursu było: wzbogacenie wiedzy na temat jesiennej przyrody, integracja dzieci przez sztukę, rozwijanie kreatywności przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastyczno-technicznych, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i konstruowanie z jesiennych darów: sadu, lasu, ogrodu.

Tematyką były ludziki, zwierzęta, stworki, cudaki jesienne. W ramach konkursu  dostarczono wiele ciekawych i barwnych prac.  Zainteresowanie konkursem  przerosło nasze oczekiwania, z czego ogromnie się cieszymy. Wszystkie prace były piękne i bardzo trudno było rozstrzygnąć konkurs, dlatego każda jesienna kompozycja  została nagrodzona.

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/konkurs-liciaki-cudaki