SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 19 października 2018 00:00

„CHOĆ ZA WIELE LAT NIE MAMY, SPARTAKIADĘ TĘ WYGRAMY!

HURA, HURA, HURA DRUŻYNA Z TRÓJKI RADĘ DA!

W czwartek 18 października na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyła się kolejna edycja corocznych zawodów sportowych dla przedszkolaków pod nazwą „Spartakiada Przedszkolaka”, w których 25-ciu reprezentantów z Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły, brało w nich udział. Nasze dzieci pod opieką wychowawców, Pani Eweliny Bednarz, Pani Agnieszki Lubera i Pani Elżbiety Bachórz, spisały się znakomicie we wszystkich siedmiu konkurencjach sportowych.  Rodzice aktywnie kibicowali swoim pociechom wraz z całymi rodzinami.  Rywalizacja przedszkoli była bardzo zacięta i emocjonująca. Jednak najważniejszym celem imprezy była dobra zabawa i integracja dzieci z całej gminy Strzegom. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a przedszkola upragnione puchary.

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/spartakiada-przedszkolaka