PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ 100 – ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
piątek, 09 listopada 2018 00:00

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też dnia 8 listopada przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu przygotowały występ z okazji 100 – Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W uroczystości wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Szacunek i miłość do Ojczyzny najmłodsi wyrazili poprzez recytację wierszy i pieśni o charakterze patriotycznym. Galowe stroje, biało – czerwone kotyliony oraz wystrój sali dopełniły podniosłą atmosferę uroczystości. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki kształtują swoje pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/-przedszkolaki-wituj-100-rocznic-odzyskania-niepodlegoci