XV Mityng Lekkoatletyczny PDF
Sport
Wpisany przez Wyrwa Małgorzata
niedziela, 10 czerwca 2018 15:52

Dnia 6 czerwca 2018 roku na stadionie OSiR w Strzegomiu odbył się XV Mityng Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych (60 m , 100 m , sztafety 4 x 100 , 4 x 200 , 4 x 400 , 400-300-200-100 )oraz skoku w dal. W zawodach oczywiście nie zabrakło naszych reprezentantów – uczniów PSP nr 3 w Strzegomiu. Wszyscy walczyli bardzo ambitnie i z wielkim poświęceniem , a część z nich wywalczyła miejsce na podium.  2 miejsce zajęli Eryk Sacko i  K. Grajny , 3 miejsce zajął Michał Swoboda , sztafeta 4 x 100 m kl. IV oraz sztafeta 400-300-200-100 2 kl. gimnazjum chłopców. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy , a w  ceremonii dekoracji najlepszych lekkoatletów uczestniczyli burmistrzowie Strzegomia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Designed by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl