INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PDF
niedziela, 20 maja 2018 00:00

Dnia 18.05.2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w integracyjnym turnieju piłki nożnej. Zawody odbyły się w hali OSIR w Strzegomiu. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 , Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 , Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 , Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach , oraz Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Impreza miała charakter integracyjny a jej celem było przeciwdziałanie wykluczeniu oraz wyrównaniu szans osób niepełnosprawnych Miała na celu budowanie pozytywnych relacji między uczniami niepełnosprawnymi , a sprawnymi. Sport z pewnością jest świetnym sposobem integracji  Mimo zaciętych pojedynków i walki do ostatnich sekund dla wszystkich uczestników liczyła się głównie dobra zabawa oraz miła, sportowa atmosfera. Wszystkie szkoły otrzymały nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik słodki upominek.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/integracyjny-turniej-piki-nonej