VI GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF
środa, 19 września 2018 00:00

18 września br. na terenie Orlika przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbył się VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Impreza odbywała się pod patronatem poseł na Sejm RP – Moniki Wielichowskiej i senatora RP – Wiesława Kiliana.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowała dryżyna w składzie:

1. ERYK SACKO

2. DAWID KOPEĆ

3. KACPER BĄK

4. WIKTOR BURKIEWICZ

5. KRZYSZTOF BAUCH

6. MATEUSZ HORNACZ

7. DYLAN RRUGA

W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów z gminy Strzegom. Mecze odbywały się w 2 grupach. Z każdej z nich wyłoniono 2 najlepsze drużyny.  Rozgrywki finałowe były bardzo zacięte i dostarczyły widzom wiele emocji, jednak o końcowym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, pozostałe drużyny statuetki za udział, a opiekunowie dyplomy za przygotowanie uczniów do turnieju.

Gratulujemy zawodnikom udziału w turnieju i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/vi-gminny-turniej-piki-nonej