MYŚL ZDROWO - kolonie letnie w PSP 3

„Organizacja działań profilaktycznych lub terapeutycznych w formie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży zagrożonych problemem alkoholowym i problemem narkomanii (półkolonie - minimum 5 dni).”

„Myśl zdrowo!”

KWOTA WSPARCIA – 14 260,00

Środki finansowe pochodzące z budżetu gminy Strzegom przeznaczono na organizację wypoczynku letniego z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z obszaru przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2022 roku.

STOWARZYSZENIE PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW GMINY STRZEGOM