WITAJCIE WAKACJE!

24 czerwca 2022r. odbyło się w naszej  szkole UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 KLAS 1-3. Pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek powitała całą społeczność szkoły.  Na wstępie podziękowała wszystkim  za całoroczną pracę, pogratulowała uczniom wysokich wyników  w nauce oraz  tym, którzy reprezentowali szkołę w różnych  konkursach.

Wiele ciepłych słów  Pani Dyrektor skierowała  do uczniów klas trzecich, którzy  zakończyli swój pierwszy etap edukacyjny i złożyła im gratulacje z okazji promocji do klasy czwartej.  W dalszej części uroczystości nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów, którzy z wyróżnieniem ukończyli rok szkolny, a także  uczniom z  najwyższą lokatą w konkursach i ze 100% frekwencją. Następnie  Pani  Dyrektor  wręczyła podziękowania rodzicom  za wielkie zaangażowanie i społeczną pracę na rzecz szkoły. Skierowała  również  podziękowania do nauczycieli  za trud  włożony w pracę wychowawczą  uczniów.

Dzieciom, rodzicom i nauczycielom życzyła bezpiecznych, spokojnych i słonecznych wakacji.  Uroczystość zakończyła krótka  część artystyczna, w której  trzecioklasiści podziękowali wszystkim za trzy  lata nauki. Nadszedł wyczekiwany czas wakacji.