„Tyle jeszcze dróg przed nami ...”

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu  zakończyli rok szkolny 2021\2022.Wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce ,wzorowe zachowanie , wysoką frekwencję  oraz  za udział w konkursach.

Był to także niezwykle ważny dzień dla uczniów klasy 8 , którzy po ośmiu latach nauki żegnali szkołę podstawową.  Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele i rodzice.  W ciepłych słowach , z życzeniami dalszych sukcesów zwróciła  się do ósmoklasistów pani dyrektor  szkoły, Agnieszka Łukaszonek .Następnie,  Pani dyrektor  wraz z wychowawcą klasy  p. Natalią Kościelną  wręczyły wyróżnionym  absolwentom nagrody.

KRZYSZTOF BAUCH otrzymał statuetkę PRYMUSA  SZKOŁY ,świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, nagrodę  za lata aktywnej pracy w Samorządzie Uczniowskim oraz  za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym. Ponadto  21 czerwca br. Krzysztof   w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu odebrał z rąk burmistrza Strzegomia, Zbigniewa Suchyty, list gratulacyjny i nagrodę za osiągnięcia w nauce.

ADRIAN KOPEĆ otrzymał statuetkę SUPER  ABSOLWENTA , świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

WIKTOR BURKIEWICZ otrzymał  nagrodę za aktywną prace w Samorządzie Uczniowskim oraz

nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym.

JULIA WARACHIM otrzymała nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym.

MATEUSZ HORBACZ otrzymał  nagrodę za aktywny udział w programie „Szkolnego Klubu Sportowego”.

Wszyscy uczniowie klasy ósmej otrzymali Dyplomy Absolwentów.

Zostały także wręczone podziękowanie dla rodziców, którzy aktywnie  wspierali pracę szkoły.

Uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą, panią Izabelą Luszawską,  pożegnali swoich starszych kolegów piosenką i upominkami . Był to  niezwykle miły moment spotkania.

Na koniec uroczystości uczniowie klasy 8 podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym  uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim ósmoklasistom  życzymy podążania właściwą drogą życia i bezpiecznych wakacji.