WARSZTATY TANECZNE w PSP3 – TANIEC MA MOC

Dnia 11.04.2022 r w PSP3 odbyły się warsztaty pokazowe dla nauczycieli z udziałem uczniów naszej szkoły   - TAŃCE ANIMACYJNE Z ELEMENTAMI NEURODYDAKTYKI. Zajęcia  realizowane była przy udziale dwóch konsultantek metodycznych z DODN we Wrocławiu, z którymi współpracę nawiązała pani  K.Puchalska.

Celem takiego spotkania było uświadomienie uczniom, że poprzez aktywność fizyczną w formie tańca można wpływać na szeroko pojęty proces uczenia się. Taka forma szkolenia dla nauczycieli z udziałem uczniów jest nowym doświadczeniem, po które sięga Grono Pedagogiczne z PSP3. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dostarczyły dużej dawki pozytywnej energii, mnóstwo zabawy zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Poznane metody i formy pracy na pewno zostaną wykorzystane na zajęciach w naszej placówce.

K.Puchalska