„Dzieci uczą rodziców”- bezpieczne ferie PDF
środa, 05 lutego 2020 00:00

Dnia 04.02.2020r. w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” w naszej szkole odbyły się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Wzięły w nich udział klasy : I b, II b, III b. Celem zajęć było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli prezentację multimedialną, która zawierała „ Bezpieczną dziewiątkę”, czyli dziewięć zasad bezpiecznego zachowania się podczas ferii. Zajęcia zakończyły się wspólnym rozwiązywaniem rebusów, zagadek oraz konkursem wiedzy o bezpieczeństwie . Uczniowie  również wykonali w grupach plakaty dotyczące aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego wypoczynku zimowego.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/dzieci-ucz-rodzicw-bezpieczne-ferie