SUKCES uczennic z „Trójki” PDF
wtorek, 29 października 2019 09:35

Nasza wzięła udział w VI  Gminnym Konkursie  Recytatorskim z języka angielskiego zorganizowanym przez Szkołę Podstawową  w Kostrzy. Uczniowie zmierzyli się z recytacją wierszy w języku angielskim w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz IV – VI. W kategorii klas młodszych I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Lenka Walkowicz z klasy II, w kategorii klas starszych I miejsce zdobyła także  uczennica naszej szkoły - Julia Warachim z kl. VI. Uczennice były wspierane przez swoich rówieśników, którzy przygotowali inscenizacje do recytowanych utworów. Dobór i interpretacje tekstów oraz aranżacje artystyczne okazały się dużym sukcesem.

Nad przygotowaniem uczennic do konkursu czuwała Pani Anita Uszczyk – nauczyciel j. angielskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/sukces-uczennic-z-trjki